4.gif (361—11)

چهارشنبه ای ساعت دو با مامانم و خواهری رفتیم خرید، بعد از گذشت یکسال!

پارسال که رفتیم شبش اون زله هِ اومد که مردم تا صبح تو خیابونا بودن. خدا رو شکر ایندفعه که زله نشد ولی دیشب یهویی نصف شبی فکر کردم زله شده روی همین حساب S_27_.gif (16—16)

تا ساعت شش و خرده ای هنوز بیرون بودیم و کلا هم سرپا و من دیگه واقعا داشتم می ترکیدم از کف پای صاف و پیاده روهای ناهموار.

راستش همچین خریدی هم نکردیم ولی نزدیک سیصد و خرده ای شد همش روی هم. بس که همه چی گرونه والا. خانه کاشانه که قربونش برم من.

به هر حال، اونا خریدای منو خواهرمه. الان که داشتم عکسشو میذاشتم گفتم خریدای ما رو نگا کن یه مشت تلک و پلک الکی. حالا بقیه ی دخترا S_8_.gif (16—16)

من از خرید همین چیزهای به ظاهر الکی واقعا بیشتر شاد میشم تا خرید هفت قلم لوازم آرایش و مانتو و روسری و کفش و از اینجور دغدغه های دخترای مردم!

ولی مامانم سر لاک خریدن خسیسی کرد نمی دونم چرا. اون خرگوشا رو هم خواهرم از سر لج برداشته که البته گرونم نبودن.

وای خدا ولی اون دوتا دفترچه کوچولوها رو می بینی؟ توشون استیکره اینقدر خوشگلن که نگو و خیلی پشیمونم که چرا اون یکیشونم برنداشتم S_4_.gif (16—16)

آخه می خوام برای خودم بوجو یا همون بولت جورنال درست کنم از این چیزا که داشته باشه آدم خیلی خوبه و کمک می کنه که روحیه ی بهتری داشتی باشی. اون چسبهای واشی رو هم برای همون خریدیم که متاسفانه از شانس بد من همون دو مدل رو داشت و بقیشون هم خیلی زشت بودن و هم گرون.

متاسفانه خواهرم از لومی که خریده راضی نیست (همون جعبه صورتیه) یادم نیست از چیش ناراحت بود ولی می گفت قبلیه بهتر بود و نمی دونم چی چی!! یادم نیس خب!

و اما قشنگترین خریدمون هم اون سه تا گردنبنداس که خودم به شخصه مال خواهرمو که اون وسطیه باشه کلی گشتم تا یه خوبشو یافتم و مال من اون ستاره ایه اس که همون یه دونه بود و اون جغده رو هم کادو تفلدی خریدیم برای مامانمون و بعد مثل مسخره ها اومدیم خونه گذاشتیم توی جعبه تزئینی و بهش دادیم و اونم مثلا شگفت شد S_9_.gif (16—16) بعدشم یه کیک خوشمزه خوردیم S_31_.gif (16—16) خواهرم می گفت مردم توی خیابون هی جعبه ی کیکمون رو نگا نگا می کردن! وا.

و بازم اما. من هر بار بهم ثابت میشه که اصلا از خرید پارچه لذت نمی برم. اصلا ـِ اصلا. قیمتاشونم که. بعد اونوقت جمعیت حاضر رو باید میبودی می دیدی. بعد مردم مینالن نداریم!!!! خدااااااا ما که هر دوبار فرار کردیم وقتی قیمتها رو می فهمیدیم. ریون قرمز منم که طلسم افتاده و هیشکی نداره S_43_.gif (16—16)

دیگه چی بگم؟

الانم از همون شب تا الان تمام عضلات پاهام گرفته . انگار نه انگار که من یوگا کارم. همش این ماهیچه ها آبروی منو میبرن. البته الان خیلی بهترم. شب اولی که اصلا حتی نمی تونستم بشینم. البته می دونی چهار ساعت برای یکی مثل من با کف پای 100% صاف و کف سفت کفش همچینم عجیب نیست این همه گرفتگی عضلات.

دیگه همینا.

3.gif (10—10) من هیچ وقت خرید عید نمی کنم! و اینا هم برای عید نبودن.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

داکت اسپلیت امریکن کولد فروشگاه آنلاین عیارکالا فرش و موکت تشریفاتی نساجی نخ اکریلیک فرش ماشینی گیاهان دارویی "آخاله" اولین و بزرگترین سایت گلپایگانی های دنیا طراحی سایت ، سئو ،تبلیغات در گوگل