خودمما. چقدر جدیدا دیر به دیر پست میزارم.

من وبلاگمو دوست دارم فقط یه سری دلایل و مشکلات روحی باعث شده که دیگه انگیزه ی کافی برای اومدن نداشته باشم. راستش احساس می کنم هر چیزی گفتن نداره و منم مثل اونایی نیستم که از صبح که چشماشون باز میشه تا وقتی که بسته میشه رو می نویسن و میزارن جلوی همه! بعد میگن برای دل خودمه! اصلا به من چه!!

راستی تا یادم نرفته بگم که اگه می خواهید حرفی رو شخصی بهم بگین یا همون نظر خصوصی حتما از اون دکمه ی بالای صفحه استفاده کنین چون دوست ندارم همین جوری نظری رو پاک کنم. یعنی بیشتر دلم می خواد از سر لج نظر کسی رو پاک کنم تا چشش درآد و وقتی نظری که لجمو در نیاورده رو مجبورم پاک کنم ناراحت میشم :(

یه چیزی بگم؟

من نمی دونم دقیقا چندتا خواننده اینجا دارم از بس که با معرفتین ولی می خوام در خونمو ببندم تا بلکمم دوباره خودمو پیدا کنم ولی اخیرا یه تصمیمی با خودم گرفتم که هر چی تو دلمه بریزم بیرون بلکمم خالی بشم و از قضا نمی خوامم خصوصی باشه چون دلم می خواد حتی اگه دو نفر هم حرفهامو می خونن از چیزهایی که برام حاصل شده درس بگیرن و رفتارشون رو عوض کنن و یا حتی بدتر از من تصمیم های غلط نگیرن. خلاصه آدرسش اینه: noteshoot.blogsky.com و اینم بگم هنوز خبری نیست و معلومم نیست کِی خبری بشه. فقط برای روح ها میگم که اگه دلت با من بود که نیست و اگه اومدی و خوردی به در بسته بدون که من اونجام. همین.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود فایل روزهای سیاه دوست داشتنی رزین سختی گیر soukoku lovers اینجا پای دلی در میان است... نمونه سوالات تستی icdl درجه 1 با جواب { امتحان نهای } آوای وشتــــــــــــــــــــــــــــان پوستر ديواري ترآن تکنولوژی نوین برترین مرجع تخصصی ویلا در ایران