پریروز و امروز دوتا فیلم خیلی باحال دیدم که دلم خواست بزارمش اینجا توی فیلمدونه.
اینم بگم که من اصولا چیزی رو توی وبلاگم که خونه ی خودمه معرفی نمی کنم. میزارم که یادگار برام بمونه. پس نگین معرفی چون حس بدی بهم دست میده از خوندنش!
1.gif (345—14)
گردستاره!
خیلی خیلی قشنگ بود. یعنی اصلا فکرشو نمی کردم که تا این حد قشنگ باشه 
دردویل کوچولوی خودم توش بازی می کرد که منو بیشتر مشتاق می کرد به دیدنش و واقعا هم که چقدر عالی بود
راستشو بخوای آخرش که فهمیدم از روی کتاب کی ساختنش پی به زیباییش بردم که چرا! اسمش نیل گیلمنه که کتاب های قشنگی می نویسه و من یه جا کتاب صوتی های زبان اصلیشو دیده بودم چند وقت پیش و به خودم می گفتم این یارو هم چقدر باحاله ها!!!!
می دونی کلا از این مدل فیلمها خوشم میاد. فانتزی ای که مایه های طنز داره و از همه مهتر ساخته ی انگلیسن بیشتر.
یه چندتا اسم می برم اگه تو مشابهه اینا دیدی یا فهمیدی منظورم دقیقا چیه به من معرفی کن که ببینم:
نارنیا، آلیس 2009، برادران گریم، سفیدبرفی، خانم پریگرین و کلا آثار تیم برتون و خیلی های دیگر. فهمیدی توی چه تمی دوست داشتم؟ 
4.gif (345—14)
دوریان گری!
همیشه دوست داشتم فیلمشو ببینم.
این شخصیت رو فقط توی یه فیلم دیگه دیده بودم که از همه ی کتاب ها یکی یه شخصیت توشه. فکر کنم اسمش انجمن چی چی های عجیب؟!! بود. اصلیشم چند ماه پیش دیدما ولی حافظه یاری نمی کند! 
فیلمه خیلی قشنگ بود و میشد کلی چیز ازش یاد گرفت که مهمترینش اینه: اهمیتی نداره تا جایی که می تونی ظاهرتو خوب نگه داری وقتی علنا از درون به خاطر رفتارهای غلطت پوسیدی!!!!
امروزم فهمیدم که یکی از رمان های اسکار وایلده و من به شخصه خیلی دوسش دارم بر اساس فیلمی که ازش دیدم. کلا وقتی اسمشو میشنوم حس خوبی بهم میده با اینکه واقعا چیزی ازش نخوندم ولی امروز همین کتابش رو دانلودیدم که بخونم که خب البته مثل فیلم نیست قطعا ولی خب بازم بنظرم عالیه چون اون نوشته.
حالا من اینو ساعت ده گذاشتم و آخراش یه خرده مو به تنم سیخ شد نه اینکه من کلا ترسو باشم. کلا یه جور وسواس قبل از خواب گرفتم که دلم میخواد همه چی قبل خوابم آروم باشه که البته شدنی نیست، به خاطر کابوسا البته و اون شب هم خیلی بد خوابیدم و هی بیدار میشدم و تابلوئه میومد جلوی چشام! هی میگفتم بمیری دوریان 
اگه ثبت احوال بزاره اسم بچمو میخوام بزارم دوریان  از بچگی از این اسم خوشم میومد!
خب همینا. اگه ندیدیشون و قت کردی پیشنهاد می کنم ببینی چون عالین.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Louis مدیریت بازاریابی برند و تبلیغات Indra پوستر فیلم های قدیمی Pastila DJM Lisa سلام بر عشق